חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכירו את החידושים האחרונים בטכנולוגיית עדשות סקלרליות

עדשות מגע סקלרליות צצו כפתרון מהפכני בתחום האופטומטריה, שעיצבו מחדש את תחום תיקון הראייה ופתחו בפני אנשים עם אתגרי ראייה ומחלות עיניים שונות לשיפור איכות החיים עם חדות ובהירות ראייה ונוחות שימוש הודות לעיצוב מתקדם, יכולת התאמה אישית ויישומים רב-גוניים. עם קוטר גדול יותר בהשוואה לעדשות מגע מסורתיות, עדשות סקלרליות מספקות שורה של יתרונות עבור אנשים עם צרכים אופטיים מגוונים, ומציעות נוחות מעולה, יציבות וחדות ראייה. במאמר זה, אנו מתעמקים בכל החידושים האחרונים בטכנולוגיית העדשות הסקלרליות ואת ההשפעה המהפכנית שלהן על חיי המטופלים.

מה עומד בלב הטכנולוגיה של עדשות סקלרליות?

בלב טכנולוגיית העדשות הסקלרליות טמונה הבנה מעמיקה של האנטומיה של העין והמורכבות של ליקויי הראייה השונים. בניגוד לעדשות מגע קונבנציונליות הנשענות על הקרנית עצמה, עדשות סקלרליות רחבות יותר, ולכן מונחות על החלק הלבן של גלגל העין, תוך שהן יוצרות מאגר של תמיסת מלח בין העדשה לעין ללא מגע בקרנית. עיצוב ייחודי זה לא רק משפר את הנוחות של השימוש בהן על ידי ביטול החיכוך עם רקמת הקרנית הרגישה, אלא גם מבטיח ממשק אופטי יציב, תיקון שגיאות שבירה ומזעור סטיות לראייה חדה וברורה.

עדשות סקלרליות משמשות ככלי טיפולי ופתרון רב-תכליתי בארסנל של אופטומטריסטים, ומספקות מענה לקשת רחבה של מצבי עיניים. מקרניות לא סדירות או קרטוקונוס, סיוגרן סינדרום, GVHD, ארוזיות בקרנית, לאחר טראומה וצלקת בעין, ועד להשתלת קרנית ותסמונת העין היבשה, עדשות אלו מציעות חבל הצלה עבור אנשים עם אתגרי ראייה מורכבים, ומספקות פתרונות מותאמים אישית לצרכים הספציפיים שלהם.

החשיבות של התאמה מדויקת וגישה אישית לתיקון הראייה

התאמת עדשות סקלרליות היא תהליך קפדני שצריך להיעשות בהתאמה אישית לצורכי המטופל. התהליך מונחה על ידי מומחיותם של אופטומטריסטים המצוידים בכלי אבחון וטכנולוגיה מתקדמים. כדי להתאים לכל מטופל את העדשות האלו, יש לעבור בדיקה מקיפה כדי להעריך את עקמומיות הקרנית, הדינמיקה של סרט הדמעות ובריאות משטח העין. בהתבסס על ממצאים אלה ובהתאם לאתגרים האופטיים שעימם מתמודד המטופל, העדשות מותאמות אישית ומעוצבות בקפידה כדי להתאים לאנטומיה הייחודית של העין ולדרישות הראייה.

טכנולוגיה חדשנית להתאמה מושלמת של עדשות סקלרליות

בשנים האחרונות, הופעתה של טכנולוגיות חדשניות, המציעות טופוגרפיה דיגיטלית של הקרנית והדמיית מקטע קדמי, חוללות מהפכה בתהליך ההתאמה של עדשות סקלריות, ופתחה את הפתח לדיוק והתאמה חסרי תקדים בעיצוב העדשות הללו והתאמתן למבנה העין של המטופל. על ידי לכידת מפות מפורטות של אי-סדירות בקרנית ומאפייני פני השטח, אופטומטריסטים יכולים כעת להתאים עדשות סקלרליות באופן יותר מדויק ואינדיבידואלי, ולהבטיח נוחות מיטבית ויכולות אופטיות משופרות לכל מטופל.

עוד טכנולוגיה חדשנית של עדשות סקלרליות הינה האפשרות להוסיף ציפוי שמרחיק את השומנים של הדמעות מהעדשה עצמה ומאפשר ראייה טובה יותר במשך רוב שעות היום, ללא צורך להורדה ולהכנסה מחדש העדשות באמצע היום.

בנוסף, יש לקליניקה גם אפשרות לתקן עיוותים מסדר גבוה שלא היה ניתן לתקן עד עכשיו על ידי עדשות סקלרליות שקיימות בשוק הישראלי, אלא רק בזכות העדשות הסקלרליות שהקליניקה  M'Eye Clinic  מייבא.

השילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם שיטות טיפול חדשניות

מרפאות כמו M'Eye Clinic ניצבות בחוד החנית של טכנולוגיית העדשות הסקלרליות, ומציעות מגוון מקיף של אפשרויות טיפול ופתרונות אופטיים מתקדמים להתמודדות עם מספר עצום של מצבי עיניים. מעדשות רכות למרשמים גבוהים, דרך עדשות חדירות גז (RGP) לקרטוקונוס ועד לעדשות מיני סקלרליות לקרניות לא סדירות ולעדשות סקלרליות שלמות למקרים המורכבים ביותר, המרפאה מספקת מגוון רחב של עדשות מיוחדות המיועדות לייעל את התוצאות האופטיות ולשפר את הנוחות ואת איכות החיים של המטופל.

המרפאה גם בעצמה יבואנית רשמית ובלעדית בישראל של עדשות סקלרליות מיוחדות מטכנולוגיות גבוהות יותר כמו למשל העדשות של BOSTONSIGHT SCLERAL, שמיוצרות על ידי הדטה שחברה (בוסטון סייט) קיבלה מעדשות PROSE.

יתר על כן, השילוב של עיצובים מולטיפוקליים) הרחיב את הרפרטואר הטיפולי של העדשות הסקלרליות, ומציע פתרונות לפרסביופיה,. עבור מטופלים עם מחלות משטח העין או מצבים פוסט טראומטיים, עדשות סקלרליות תותבות וקוסמטיות מציעות לא רק תיקון ראייה תפקודי אלא גם שיקום אסתטי, חיזוק הביטחון ואיכות החיים.

טיפול מותאם אישית והעצמת המטופל ב- M'Eye Clinic

מעבר להתקדמות הטכנולוגית, מרפאת M'Eye Clinic נותנת עדיפות לטיפול אישי וחומל, ומציבות את המטופל בחזית של כל החלטה והתערבות. אופטומטריסטים מנוסים משתפים פעולה באופן הדוק עם אנשים כדי להבין את הצרכים הייחודיים שלהם, העדפותיהם ושיקולי אורח החיים, מנחים אותם בכל שלב בתהליך ההתאמה ומעצימים אותם לקחת אחריות על בריאות העין שלהם.

לסיכום,

ההתקדמות העדכנית ביותר בטכנולוגיית העדשות הסקלרליות מבשרת עידן חדש של תיקון ראייה, המתאפיין בנוחות שאין שני לה, חדות ראייה. עם התאמה מדויקת, טכנולוגיה מתקדמת וטיפול מותאם אישית, מרפאת M'Eye Clinic נמצאת בחזית החדשנות, וסוללות את הדרך לעתיד בהיר וברור יותר עבור אנשים המתמודדים עם ליקויי ראייה מורכבים ומחלות עיניים שונות.

error: תוכן זה מוגן !!
דילוג לתוכן