חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך את יודעת שהרופא שאת הולכת אליו לא הטריד מינית בעבר ורישיונו נשלל ולאחר מכן הוא חזר לעבוד כרגיל?

איך אתה יודע אם הפסיכולוגית שאליה אתה הולך פעלה בעבר בניגוד לקוד האתיקה ולכן רישיונה נשלל לתקופה מסוימת ולאחר מכן חזרה לעבוד כרגיל?

איך אתם תדעו אם האחות אשר אמורה לשמור על סבתא או סבא שלכם לא ביצעה בעבר רשלנות חמורה במילוי תפקידה, הורשעה בעבירה פלילית וחזרה לעבוד אחרי העונש?

לא הייתם יכולים באמת לדעת!
זו הסיבה שאנו כאן!

לדעת יותר על רופאים ונותני שירות מתחום הרפואה בישראל

האם אתם באמת יודעים הכל על מי שמטפל בכם או בקרובים שלכם?

גם נותני השירות הכי מפורסמים יכולים להיכנס לקיר הבושה

אל תגידו "לא ידעתי", "לא שמעתי", "זה בטח סתם שמועות" – עצרו ותקראו!

חשוב מאוד לדעת לאיזה נותן שירות אתם הולכים..

הייתם הולכים למי שביצע עבירה פלילית או שהרישיון שלו נשלל מסיבה כזו או אחרת?

ככל שתהיו יותר מודעים, כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת אם ללכת לאותו גורם או לא!

רוצה לחפש מידע ספציפי בחיפוש מתקדם בפיתוח של GOOGLE?

רשימת רופאים, רופאות, מטפלים, מטפלות, ונותני שירות בתחומי הרפואה בישראל

מידע שחשוב לדעת על רופאים, רופאות, מטפלים, מטפלות, ונותני שירות בתחומי הרפואה בישראל

ד"ר אברהם קריכלי – התליית רישיון מלעסוק ברפואה למשך 30 יום

הנקבל, רופא מורשה בעל התמחות באף אוזן גרון, הואשם בהתנהגות שאינה הולמת לאחר שהגיב בבוטות ובגסות לתלונותיו של מטופל ודחף אותו באגרסיביות ובהמשך סירב לקבוע תור לבדיקה לאחר שהמטופל לא היה מרוצה מתוצאות ניתוח. לאור הנסיבות, ועדת המשמעת המליצה, בעקבות הסדר טיעון, להתלות את רישיונו למשך 30 יום והמלצתה התקבלה.

קרא עוד »

ד"ר סמיון בנסון – התליית רישיון ל-9 חודשים

הנקבל, רופא שיניים מורשה, הואשם בהתנהגות שאינה הולמת לאחר שהעסיק את אשתו בטיפולי שיניים למרות שאין לה רישיון לעסוק בריפוי שיניים בארץ ולא ניהל רשומות רפואיות כנדרש. ועדת המשמעת המליצה להתלות את רישיונו למשך 9 חודשים והמלצתה התקבלה.

קרא עוד »

תאופיק בן עלי – המלצת ועדת המשמעת בעניינו של מר תאופיק בן עלי (אח)

הנקבל, אח מוסמך, הורשע בעבירות של גניבה, זיוף, והחזקה או שימוש בסמים לצריכה עצמית לאחר שנטל במהלך עבודתו שאריות סם מסוכן והזריקן לעצמו, וכן זייף מרשמים ונטל את הסם. ועדת המשמעת, בהמשך להסדר טיעון, המליצה להתלות את רישיונו למשך שנתיים, בניכוי התקופה שבה לא עסק בפועל במקצועו, והמלצתה התקבלה.

קרא עוד »

ג'נט מאייר – התליית רישיון לחודש

הנקבלת, אחות מוסמכת, הואשמה ברשלנות חמורה במילוי תפקידה לאחר שלא ביצעה מעקב כנדרש אחר מצבה של מטופלת, אשר מותה נקבע לאחר ניסיון החייאה שלא צלח. ועדת המשמעת המליצה להתלות את רישיונה למשך שבועיים. הוחלט להחמיר את אמצעי המשמעת ולהתלות את רישיונה למשך חודש.

קרא עוד »

ד"ר מוחמד טהא – התליית רישיון למשך 4 שנים בניכוי שמונה חודשים

הנקבל, רופא מורשה, הורשע בעבירות קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ובעבירות נוספות, לאחר שביצע מעשי זיוף ומרמה בכוונה לקבל כספים שלא כדין מחברת שירותי רפואה דחופה. ועדת המשמעת המליצה להתלות את רישיונו למשך שנתיים. הוחלט לא לאמץ את המלצת הועדה ולהתלות את רישיונו של הנקבל למשך ארבע שנים.

קרא עוד »

ד"ר ליאור וולצ'ק – הארכת התליית רישיון

כנגד הנקבל הוגש כתב אישום המייחס לו מעשים מגונים ומעשי סדום במטופל. התובע הגיש בקשה מוסכמת להאריך את ההתליה הזמנית שהושתה על הרופא מכוח סעיף 44א לפקודת הרופאים עד לתום ההליכים המשמעתיים – בהתאם לסעיף 44ב לפקודת הרופאים. ועדת המשמעת המליצה להתלות את רישיונו עד לסיום ההליך המשמעתי והמלצתה התקבלה.

קרא עוד »

ד"ר אריה אבני – ד"ר אריה אבני ביטול רישיון מלעסוק ברפואה לצמיתות

הנקבל, רופא מורשה ובעל תואר מומחה בכירורגיה כללית, פרסם, בין היתר, קריאה לציבור להפר את הוראות משרד הבריאות באשר לנגיף הקורונה ומאמרי השמצה נגד ציבור הרופאים, וכמו כן יוחסו לו שידול לזנות והטרדה מינית. ועדת המשמעת המליצה להתלות את רישיונו למשך שנתיים. הוחלט לבטל את רישיונו לצמיתות.

קרא עוד »

ד"ר בני שכטר – התליית רישיונו לתקופה של 6 חודשים

כנגד הנקבל הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות אינוס במרמה ומעשה מגונה במרמה במטופלות. התובע הגיש בקשה להתלות את רישיונו של הרופא מכוח סעיף 44א לפקודת הרופאים. ועדת המשמעת המליצה להתלות את רישיונו התליה זמנית למשך 6 חודשים והמלצתה התקבלה.

קרא עוד »

פרופ' שלמה ללצ'וק – אמצעי משמעת של נזיפה

הנקבל, רופא מורשה בעל תואר מומחה בכירורגיה כללית, לא פעל לשמירה על המצב התזונתי של מטופל כנדרש ממצבו, דבר שהביא להידרדרות שהסתיימה במות המטופל, ולא שינה את הטיפול למרות ההידרדרות. ועדת המשמעת המליצה להתלות את רישיונו למשך שישה חודשים והמלצתה התקבלה. לאחר ערעור, ובהתאם להסדר טיעון, המליצה הוועדה על הטלת אמצעי משמעת של נזיפה והמלצתה התקבלה.

קרא עוד »

ד"ר מיכאל ינקו – התליית רישיון מלעסוק ברפואה במשך 12 חדשים

הנקבל , רופא מורשה ומומחה בפסיכיאטריה, הורשע במספר עבירות לאחר שבכמה מקרים נתן לחיילים אישורים רפואיים שיצרו מצג כוזב לפיו החיילים סובלים מחוסר התאמה לשירות צבאי. ועדת המשמעת המליצה להתלות את רישיונו למשך 3 חודשים, גם בשל חלוף הזמן הרב מאז ביצוע העבירות. הוחלט להתלות את רישונו למשך 12 חודשים.

קרא עוד »

שווה קריאה!

error: תוכן זה מוגן !!
דילוג לתוכן